Tesislerimiz

İ.T.Ü. Evi

İstanbul Teknik Üniversiteliler Birliği Vakfına ait eşsiz mimariye sahip görkemli binamızda mutlaka sizleri mutlu edecek bir hizmetle karşılanacaksınız. Binamızın kapalı otoparkı araç parkını sorun olmaktan çıkarıyor.

Gün ışığının sihirli enerjisi ile huzur dolu saatler geçirebileceğiniz eşsiz bir mekan “Taşkışla Cafe-Bar”. Özel davetlerinizde, Sergi ve Kokteyl davetlerinizde konuklarınızı ağırlayabilir veya bir kahve molasında bizlerle beraber olabilirsiniz.

180 Kişilik “Gümüşsuyu Restroran” ımız özel, sade ve şık dekorasyonu ile Türk ve Dünya Mutfağından oluşan menüsüyle keyifli sohbetler güzel saatler geçirebileceğiniz bir mekan.

Her türlü toplu yemek, kokteyl, nişan, düğün, doğumgünü organizasyonları için ulaşabileceğiniz en yakın adres. Geniş menü seçeneği ile bütçenize en uygun olan daveti rahatça yapabilirsiniz.

Her pazar 10:00-14:00 saatleri arasında Ahcılarımızın özenle hazırladığı, bol çeşit, açık büfe ve uygun fiyatıyla Kuşluk Keyfi. Daha önce denemeyenlere hararetle tavsiye ediyoruz.

Hafta içi personel öğlen yemekleriniz için kaliteli ve uygun fiyatlı tabldot menümüzle sizleri bekliyoruz.

 

200 Kişilik Maçka Salonu’nda konferanslar verebilirsiniz.